شرکت هیدرولیک نیوان


صفحه اصلی محصولات مواد مصرفی کاتالوگ و عکس اطلاعات تماس بانک اطلاعات صنایع
 

 

 هیدرولیک نیوان

   شـركـت هیدرولیک نـيـوان در سال 1390 با راه اندازی خط تولید قطعات هیدرولیک و با هدف تشکیل مجموعه ای جهت تولید و تامین ادوات و تجهیزات هیدرولیک آغاز به کار نمود. گسترش کمی و کیفی تولیدات، خدمات و محصولات همواره  سرلوحه کار نیوان بوده است. در این راستا این مجموعه توانسته علاوه بر تنوع بخشی به محصولات و خدمات، از نظر کیفیت نیز رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نماید. همچنین نیوان جهت فراهم کردن کلیه نیازهای مشتریان عزیز در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک در بخش بازرگانی و واردات با چندین کمپانی معتبر خارجی به عنوان نماینده فروش همکاری می نماید. اهم فعالیت ها، محصولات و خدمات شرکت نیوان به شرح ذیل می باشد.


 
خدمات طراحی، ساخت و تولید، تعمیرات ادوات و تجهیزات سیستم های هیدرولیک (و پنوماتیک): بخشی از فعالیت های نیوان طراحی و ساخت محصولات سفارشی و ارائه خدمات مختلف فنی و تعمیراتی می باشد. از جمله:  طراحي و ساخت و اجراي انواع سيستم هاي هيدروليك، طراحی مدار و ساخت پاوريونيت هاي هیدرولیک، ساخت و تعمیر انـواع جـك هاي هـيدروليك استاندارد و خاص، ساخت جک های پنوماتیک استاندارد و مقاوم در برابر حرارت با بدنه فولادی، ساخت یونیت های پنوماتیک ، ساخت صفحات زیرشیری و بلوک های خاص نصب شیرالات هیدرولیک، ساخت آکومولاتورهای پیستونی، ساخت یونیت های ثابت و پرتابل فیلتراسیون و خنک کن، ساخت فلودیوایدرهای دو تا شش طبقه، تست و تعمیر شیرآلات هیدرولیک استاندارد و پروپرشنال، ساخت تابلو برق و کنترل ، انجام بازدید فنی و عیب یابی خطوط تولید کارخانجات که در این زمینه ارائه مـشاوره و خـدمـات فـني و تعـمـيـراتي نیز جهت رفع نیاز همکاران و صنایع و کارخانجات صورت میگیرد.


 
محصولات تولیدی استاندارد نیوان: محصولاتی که در خط تولید نیوان بصورت استاندارد و روتین تولید میگردند عـبارتـنـد از انواع شـيـرهاي كـنـتـرل فـشار شامل شیرهای فشارشکن(رلیف)، بی بارکننده(آنلودینگ) و ترتیبی(سکوئنس) و شیرهای یکطرفه كه هريك درمدل ها و سايزهاي مختلف توليد و ارائه مي گردند.
محصولات بازرگانی نیوان شامل تامین قطعات و ادوات هیدرولیک: شرکت نیوان توانایی تامین یا واردات سفارشی محصولات شرکتهای معتبر نظیر رکسروث، ویکرز، پارکر، هاو، سان و ... یا جاگزینی آنها با محصولات با کیفیت مشابه و دسترسی سهل تر را داراست.

گام برداشتن در راستاي توليد داخلي وتامين نيازهاي صنايع مختـلـف موجـبات همكاري اين شـركت را با مجموعـه اي از شـركت ها و كـارخانجـات بـزرگ و تـخـصـصي در زمـيـنه فـولاد و ذوب اهن ، نــفـت و گاز ، سیمان ، ماشـيـن سـازي ، خـودروسـازي ، هـوافضا و ... را فـراهـم نـمـوده است. ضمـن ايـنـكـه كـيفـيـت مـناسـب محـصولات تولیدی دركنار قـيمت رقابتي ، صادرات به كـشور هاي همـسـايه مانند تركـيه ، عراق و آذربايجان را تا كنـون براي اين شركـت مـيـسرساخته است.


تـلاش ما همواره درجهت بهبود كيفي محصولات وخـدمات وكسب رضايتمندي حداكثري مشتريان محترم است.

 

  • آخرین محصولات
  • آخرین درخواستهای خرید
  • تماس با مدیریت شرکت
اطلاعات مدیر:
نام و نام خانوادگی مدیر: مهدی محسنی پور
تحصیلات:
اطلاعات کلی:
تعداد پرسنل:
نوع خط تولید:
ظرفیت تولید: