شرکت هیدرولیک نیوان


صفحه اصلی محصولات مواد مصرفی کاتالوگ و عکس اطلاعات تماس بانک اطلاعات صنایع
 

 
اطلاعات
صنعت مورد کاربرد:
اتوماسيون - ابزار دقيق ,

استاندارد:

طراحی و ساخت بلوک و منیفولدهای هیدرولیک

طراحی و ساخت بلوک و منیفولدهای هیدرولیک از جنس فولاد یا آلومینیوم از دیگر توانایی های شرکت نیوان می باشد که به واسطه آن ميتوان انواع و تعداد مختلفی از شیرالات هیدرولیک با نصب بصورت سرراهی(خطی)، مادولار، بلوکي یاکارتريجی را با کمترین حجم لوله کشي و در کوچکترین فضای ممکن به یکدیگرمتصل نمود.

 

 

 

 

 

 

طراحی مدار و ساخت پاوریونیت(پاورپک) هیدرولیک

پاوریونیتها منبع تامین قدرت و نیروی سیستم هیدرولیک محسوب میگردند.

با توجه به گستردگی کاربردهای هیدرولیک در صنایع مختلف، در هنگام طراحی سیستم های هیدرولیک بایستی به نیازها، اهداف و شرایط خاص هر نوع کاربری توجه لازم را مبذول داشت.  

شرکت نیوان توانایی طراحی مدار و ساخت انواع یونیت های هیدرولیک را براساس عملکرد و شرایط کاری مختلف دارا می باشد.  

- قابلیت نصب الکتروموتور-پمپ بصورت عمودی، افقی، زیر مخزن یا در کنار مخزن

- حداکثر لیتراژ پمپ 1000 لیتر بر دقیقه، حداکثر فشار کاری 700 بار  

- حجم مخزن تا 5000 لیتر     

- امکان نصب انواع پمپ های تک یا چند طبقه در مدلهای با جابجایی ثابت یا متغیر  

- ساخت و نصب بلوک های مادولار(طبقاتی) یا خاص شامل بلوک های کارتریجی  و مانیفولدهای خاص

- امکان نصب فیلتر برگشت، خنک کن های هوایی یا آبی در صورت نیاز  

- طراحی، ساخت و نصب تابلو کنترل در صورت نیاز

 

 

 

 طراحی و ساخت سیلندر(جک) هیدرولیک

شرکت نیوان توانایی ساخت جک های هیدرولیک در مدل های گرد و چهارمیل مهار بصورت یکطرفه و دوطرفه با قطر پیستون از حداقل 25 م.م. تا حداکثر 600 م.م. را دارا می باشد.

- تناژ(نیرو)سیلندرهای هیدرولیک نیوان بسته به طراحی و انتخاب ابعـاد و فشار کاری سیلندر می تواننـد از 100 کیلوگرم تا حداکثر 1000 تن باشند.
 - فشار کاری نرمال سیلنـدرهای هیدرولیک استانـدارد تا250 بار می باشد. در صورت نیاز شرکت نیـوان قادر به ساخت سیلندرهای هیدرولیک با فشار کاری حداکثر 400 بار (برای کاربردهای خاص تا 800 بار) می باشد.
 - سرعت حرکت سیلنـدرهای معمـول از 0.5 تا 1.5 متـر بر ثانیه می باشد که برای کاربردهای خاص  با اتخاذ تمهیـداتی تا 15 متر بر ثانیه قابل افزایش است.
 - کورس سیلندرهای معمولی ساخت نیوان تا 6000 میلی متر می باشدکه شرکت نیوان قادر است درموارد خاص به طراحی و ساخت سیلندرهای هیدرولیک نرمال(غیر تلسکوپی) با طول کورس 14000 م.م. نیز اقدام نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 طراحی و ساخت سیلندر(جک) هیدرولیک

سیلندرهای هیدرولیک به عنوان عملگرهای خطی دارای کاربردهای فراوانی در تجهیزات و ماشین آلات مربوط به صنایع مختلف می باشند. گستردگی استفاده از سیلندرهای هیدرولیک نیاز به طراحی و ساخت آنها مطابق با شرایط کاری و ویژگیهای خاص هر صنعت را اجتناب پذیر می نماید
طراحی، ساخت و تست سیلندرهای هیدرولیک در شرکت نیـوان بنا بر سفارش و مطابق با نرم های ایزو با طراحی مهندسی و ماشین کاری بسیار دقیق جهت کاربرد در انواع ماشین آلات مدرن صنعتی انجام میشود